Вчимося об'єднуватися

6  квітня  2017р. відбулися Установчі збори виробників органічної продукції, переробників, надавачів послуг та інших учасників ринку, дотичних до органічної сфери, які об’єдналися у КЛАСТЕР задля:

- спільного вирішення питань виробництва, продажу, просування своєї продукції та послуг;

- суттєвого збільшення доданої вартості вироблюваної органічної продукції через поглиблення переробки;

- спільного доступу до інвестицій, міжнародних можливостей, профільної інформації;

- представлення та захисту своїх інтересів в усіх сферах економіки, де голос громади сильніший за голос кожного з нас.

Змінюється світ, посилюється конкуренція, з’являються нові виклики і ми також маємо змінювати бачення свого власного бізнесу через призму взаємодії та кооперації.

Сьогодні вже не можна працювати так, як працювали досі.

Або РАЗОМ швидше до успіху, або ПООДИНЦІ по-старому в полі.

Місцем проведення було обрано м.Хмільник Вінницької області,  лікувально-оздоровчий санаторій «РАДОН». Захід відбувася за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС),  який впроваджує федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства  міжнародних справ Канади, який повірив в нас та вирішив підтримувати матеріально протягом своєї діяльності в Україні,  лікувально-оздоровчого санаторію «РАДОН» та ініціативної групи організаторів Кластеру, які самі є органічними виробниками і як ніхто інший розуміють спільні проблеми.

Спільно з литовським кластером LITMEA було підписано меморандум про співробітництво при підтримці Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Ми мали нагоду познайомитися з принципами роботи та перевагами кластерного об’єднання,  прийняли рішення про вступ до Кластеру,  обрали керівником кластеру Тетяну Яблонську, обговорили план перших п’яти кроків Кластеру та стратегію його розвитку.

Об'єднуємо органічний бізнес,науку та представників влади! Разом до органічних звершень! Здійснилось задумане: з нами міжнародні колеги, які бачать в нас, органічних виробниках, не сировинний придаток, а повноправного партнера, якому довіряють.

Маємо надію, що наші задуми принесуть користь і нам і нашим споживачам!

Читати 1870 разів Останнє редагування Вівторок, 11 квітня 2017 13:23

Останні новини

.