Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017»

Міжнародний конгрес «Органічна Україна 2017», який відбувся 26-27 лютого 2017 р. в Торгово-промисловій палаті України, зібрав на своїх майданчиках понад 350 учасників. 

Успішні виробники, переробники та продавці органічної продукції охоче ділилися практичним досвідом з тими, хто тільки збирається розпочати органічне виробництво, давали поради свідомим споживачам, шукали спільну мову з покупцями органічної продукції з інших країн, налагоджували взаємовигідну співпрацю між учасниками органічного ринку в Україні. Понад 30 доповідачів, представники 9 країн взяли участь у паралельних сесіях форуму та шести тематичних конференціях. Найкращу продукцію органічного ринку представили на виставці 37 експонентів з різних областей України в тому числі і ми — ФСГ ”Золотий Пармен”.

Виставка відбувалася паралельно з конференційними заходами, вхід до неї був вільний для всіх бажаючих, і допитливі споживачі могли тут не тільки подивитися, скуштувати та придбати. Також можно було особисто познайомитися з фермерами та послухати лекції про органічне виробництво.

На відкритті конгресу виступили Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Віктор Шуткевич. Наша країна посідає 11 місце в Європі за рівнем виробництва органічної продукції. Прогнозують, що за 5-10 років ми зможемо увійти до п'ятірки лідерів. Які саме кроки будуть зроблені для покращення органічного виробництва розповів Тарас Кутовий.

“Нині важко конкурувати по всіх галузях і в Європі, і в світі, але органічна продукція дає чудові додаткові можливості нашим виробникам сільгосппродукції", — зазначив міністр.

За його словами, загальна підтримка галузі – 1% від валового виробництва сільгосппродукції. У грошовому еквіваленті ця сума становить 5,5 млрд грн. Саме ці кошти будуть направлятись на розвиток галузі, що відображено у держбюджеті. Органічні виробники, як і всі сільгоспвиробники, мають доступ до цих ресурсів. Вони знаходяться в пріоритеті по кожному з напрямків. Дуже хочеться вірити в казку!

Доповіді, цікаві дискусії, все це сприяло позитивній атмосфері проходження Конгресу.

Так Микола Мисник, в своїй презентації, розповів про успіхи, досягнення та проблеми вирощування яблуневого саду та про переробку вирощеної продукції. Також висловив своє бачення становлення та розвитку ОРГАНІЧНОГО ринку в Україні.

Велика вдячність нашій спілці виробників «Органічна Україна» та пані Олені Березовській  особисто за організацію продуктивного міжнародного конгресу!

Читати 1981 разів Останнє редагування Вівторок, 14 лютого 2017 13:44

Останні новини

.